top of page
20210804_110804.jpg

O MOJEJ FOTOGRAFII

Jeśli szukasz zdjęć, na których zostanie ukazane piękno, emocje i uchwycona ulotność chwili, dobrze trafiłeś. Podczas sesji szukam kadrów, które będą zachwycać, łapać za serce. Pragnę abyście, jak najczęściej wracali do nich, by Was zbliżały i przypominały o tych cudownych chwilach. Podczas sesji staram się Was poznać, a przede wszystkim dbam o to, byście zbliżyli się do siebie, czy to podczas sesji rodzinnej czy narzeczeńskiej, ponieważ uważam, że emocji nie da się udawać, a to o nie najbardziej zależy mi na zdjęciach.

 

Ze swojej strony, do każdej sesji podchodzę bardzo indywidualnie, wsłuchuję się w Wasze potrzeby i staram się połączyć nasze wizje. Zachęcam do realizowania wszelakiego rodzaju sesji stylizowanych, podczas których korzystamy z dodatków, akcesoriów, które dodają klimatu oraz wyjątkowości zdjęciom.

Prywatnie uwielbiam zwierzęta, mam kocura - Smrodka, psiaka - Pierdziocha, uwielbiam serial "Przyjaciele", stąd imię dla kota... "Smelly Cat", fani będą wiedzieć o co chodzi :) Nie wzgardzę jednak obejrzeniem po raz setny serialu "Teoria wielkiego podrywu" czy "Jak poznałem Waszą matkę".

Jestem weganką od trzech lat i dobrze się trzymam ;) Staram się dbać o środowisko, żyć ekologicznie, a to wszystko pewnie wynika z faktu, że jestem wrażliwą i empatyczną osobą - nie raz podczas ceremonii zaślubin zdarza mi się popłakać ;)

 

Mam nadzieję, że moja pasja do fotografii jak i moje portfolio, zachęcą Was do bliższego poznania mojej osoby oraz porozmawiania na temat sesji czy reportażu, który Was interesuje.

 

Zacznijmy razem nową przygodę :)

bottom of page